Kajamaz Sidabrinės Kalėdos

50,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
K-SC
Gamintojas:
Kajamaz

Variantai

Aprašymas

Kajamaz Sidabrinės Kalėdos: Pižamos suaugusiems, Flisinė pižama, kombinezonas suaugusiens, flisinis kombinezonas su elniukais, Kalėdų eglutėmis ir snaigėmis.

Kajamaz kombinezonai „Sidabrinės Kalėdos“ , skirti suaugusiems, pagaminti iš labai šilto ir minkšto fliso su skandinaviškais raštais.
Minkštas ir prabangus audinys su baltos ir pilkos spalvų raštais, elniukais, eglutėmis, snaigėmis.. Kajamaz kombinezonas  „Sidabrinės Kalėdos“ yra pati jaukiausia, šilčiausia ir patogiausia pižama!


Tai kombinezonas suaugusiems, su slidiems paviršiams pritaikyta medžiaga ant pėdų Jūsų saugumui ir patogumui vaikštant namuose. Speciali detalė nugaroje leidžia lengvai pasinaudoti tualetu, nenusiimant savo šiltos pižamos.
Kajamaz „Sidabrinės Kalėdos“ skirtas tiek vyrams, tiek moterims – yra  įvairių dydžių. 
 
Mėgaukitės prabangiu šilumos, komforto ir visiško atsipalaidavimo jausmu. Kajamaz kombinezonai yra šilčiausia Kalėdų dovana visai šeimai!
 
Puikiai tinka tiek dėvėti namuose, tiek miegoti.
 
• Pagaminta iš minkšto ir prabangaus fliso su skandinaviškais raštais bei šiaurės elniukais, žvaigždėmis, snaigėmis ir Kalėdinėmis eglutėmis.
• Patogus dizainas su sagutėmis nugaroje
• Slidiems paviršiams pritaikyta medžiaga ant pėdų
• Kišenės
• Puikiai skalbiamas
• Unisex universalumas skirtas dėvėti tiek vyrams, tiek moterims
 

Atsiliepimų - (2)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Kajamaz kombinezonai yra gaminami su specialiu dėmesiu kokybei, o pats prekinis ženklas visada yra orientuotas į pirkėjų satisfakciją. Pažymint atidarymą Lietuvoje, kuri yra žinoma dėl savo ilgų, šaltų žiemų, kokybiškų tekstilių ir madų, Kajamaz įžengia į rinką vadovaudamiesi patogios mados filosofija.

Susisiekite su mumis

+37067938726
kajamaz.sleepwear@gmail.com

Facebook