Kajamaz Moodz Dangaus mėlynė

49,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
KM-SB
Gamintojas:
Kajamaz

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Variantai

Aprašymas

Nauja Kajamaz kolekcija vadinama ,,Moodz", ir visa tai yra apie spalvas.

Šių metu kolekcijoje, kiekvienam "Kajamaz" kombinezonui parinkome dviejų spalvų derinį, kad nustatytume ypatingą nuotaiką ir jos jausmą. Spalvos yra prasmingos ir sukuria tam tikrą energiją bei emocijas. Ryškios ir sultingos spalvos saldžiai ir linksmai nuotaikai, kontrastingos spalvos maištingai ir jaudinančiai nuotaikai ar pasteliniai atspalviai ramiam ir jaukiam pojūčiui. Išsirinkite sau tinkantį derinį, kad sukurtumėte savo jausmų ir norų gamą!


Kajamaz Dangaus Mėlynė: pižama – kombinezonas suaugusiems, dviejų mėlynų pastelinių spalvų kombinacija pižamoje visai šeimai
 

Mes pateikiame Jums dangaus spalvas viename kombinezoniuke! Palaikykite šiltą ir jaukų stilių su Dangaus mėlynės pižama, kurioje simetriškai susijungia dvi pastelinės mėlynos spalvos. Ar Jums patinka stebėti dangumi plaukiančius debesis? Mėgaukitės šiuo nesvarumo jausmu – nešiokite Kajamaz Dangaus mėlynės kombinezoną ir Jūs pajusite, kaip plaukiojate debesyse.
 
Stilinga ir patogi, su visomis Kajamaz pižamų ypatybėmis: uždaros pėdos su dvigubu audiniu, šiltu gaubtu, reguliuojamu užpakaliniu atlošu, erdviomis kišenėmis ir viena specialia ant rankovės – Jūsų išmaniąjam telefonui.
Kajamaz Dangaus Mėlynės kombinezonas padės jums jaustis jaukiai, šiltai ir stilingai savo namuose.
 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Kajamaz kombinezonai yra gaminami su specialiu dėmesiu kokybei, o pats prekinis ženklas visada yra orientuotas į pirkėjų satisfakciją. Pažymint atidarymą Lietuvoje, kuri yra žinoma dėl savo ilgų, šaltų žiemų, kokybiškų tekstilių ir madų, Kajamaz įžengia į rinką vadovaudamiesi patogios mados filosofija.

Susisiekite su mumis

+37067938726
kajamaz.sleepwear@gmail.com

Facebook