Kajamaz Kidz Kalėdų sapnas

50,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
KK-CD
Gamintojas:
Kajamaz

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Variantai

Aprašymas

 "Kajamaz Kidz" Kalėdų sapnas: vientisa flisinė pižama su pėdutėmis vaikams, vaikiškas flisinis kombinezonas
 
Iš Laplandijos su meile! Jūsų mažieji bus aprūpinti šilumavisą žiemos laikotarpį – net ir miegodami! – su mūsų "Kalėdų sapno" pižamomis. Pagamintos iš prabangaus flisinio audinio, su šiaurietiškomis detalėmis - elniukais, širdelėmis, snaigėmis, Kalėdų žvaigždėmis su balta, sidabrine ir raudonaspalvomis . Jūsų vaikai ir jų pėdutės bus apsupti šilumos ir jaukumo su "Kajamaz" vaikiškomis pižamomis.
 
"Kajamaz" linijos vaikams pižamos yra aptrauktos dvigubu audiniu pėdučių, gobtuvo ir kišenėlių srityse, kad užtikrintų papildomą šilumą. Specialus dizainas nugaroje leidžia lengvai pasinaudoti tualetu.
 
Mūsų kombinezonai tokie jaukūs, minkšti ir šventiniai, kad  tėvai norės tokių pačių ir sau! Pirmyn, įsigykite vienodas pižamas visai savo šeimai!
Kajamaz vientisos pižamos su pėdutėmis vaikams ir suaugusiems yra gaminamos Europoje su išskirtiniu dėmesiu detalėms bei kokybei.
 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Kajamaz kombinezonai yra gaminami su specialiu dėmesiu kokybei, o pats prekinis ženklas visada yra orientuotas į pirkėjų satisfakciją. Pažymint atidarymą Lietuvoje, kuri yra žinoma dėl savo ilgų, šaltų žiemų, kokybiškų tekstilių ir madų, Kajamaz įžengia į rinką vadovaudamiesi patogios mados filosofija.

Susisiekite su mumis

+37067938726
kajamaz.sleepwear@gmail.com

Facebook