Kajamaz Moodz Citrinos banga

49,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
KM-LS
Gamintojas:
Kajamaz

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Variantai

Aprašymas

Nauja Kajamaz kolekcija vadinama ,,Moodz", ir visa tai yra apie spalvas.

Šių metu kolekcijoje, kiekvienam "Kajamaz" kombinezonui parinkome dviejų spalvų derinį, kad nustatytume ypatingą nuotaiką ir jos jausmą. Spalvos yra prasmingos ir sukuria tam tikrą energiją bei emocijas. Ryškios ir sultingos spalvos saldžiai ir linksmai nuotaikai, kontrastingos spalvos maištingai ir jaudinančiai nuotaikai ar pasteliniai atspalviai ramiam ir jaukiam pojūčiui. Išsirinkite sau tinkantį derinį, kad sukurtumėte savo jausmų ir norų gamą!

Kajamaz Citrinos banga: pižama – kombinezonas suaugusiems, geltonos ir violetinės spalvų kombinacija pižamoje visai šeimai
 
Pridėkite spalvos ir energijos pliūpsnį į savo gyvenimą su Kajamaz Citrinos bangos kombinezoniuku! Šviesiai geltona ir prabangi violetinė spalvos sukuria kontrastingą bangą Jūsų įvaizdžiui.
Stilinga ir patogi, su visomis Kajamaz pižamų ypatybėmis: uždaros pėdos su dvigubu audiniu, šiltu gaubtu, reguliuojamu užpakaliniu atlošu, erdviomis kišenėmis ir viena specialia ant rankovės – Jūsų išmaniąjam telefonui.
 
* Kajamaz pižamos - kombinezonai yra skirti tiek vyrams, tiek moterims. Parduodami įvairiausių dydžių – nuo vaikiškų iki pačių didžiausių, kad susiderintumėte stilių šeimoje kartu!
 
* Citrinos bangos kombinezonas padės jums jaustis jaukiai, šiltai ir stilingai savo namuose. Mėgaukitės šiluma, komfortu ir linksma išvaizda! Pagaminta Europoje su meile ir dėmesiu kokybei, stiliui bei detalėms.
 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Kajamaz kombinezonai yra gaminami su specialiu dėmesiu kokybei, o pats prekinis ženklas visada yra orientuotas į pirkėjų satisfakciją. Pažymint atidarymą Lietuvoje, kuri yra žinoma dėl savo ilgų, šaltų žiemų, kokybiškų tekstilių ir madų, Kajamaz įžengia į rinką vadovaudamiesi patogios mados filosofija.

Susisiekite su mumis

+37067938726
kajamaz.sleepwear@gmail.com

Facebook