Kajamaz Linksmosios katės

49,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
K-HC
Gamintojas:
Kajamaz

Variantai

Aprašymas

Kodėl nepasirinkus šilto ir jaukaus, kačių motyvais išpuošto žiemiško rūbo savo saldžiam miegui? Tai yr-rrrr-rrra tobula ir smagi dovana mylimam žmogui. Pagamintas iš prabangios, švelnios, šimtaprocentinės medvilninės flanelės, šis vientisas kombinezonas turi jaukias kišenes ir yra dengiantis pėdas jūsų komfortui ir šilmai. Specialus dizainas nugaroje leidžia lengvai pasinaudoti tualetu, o užtrauktukus naudojame YKK dizaino. Rankovėje įsiūta speciali kišenėlė leidžia saugiai įsidėti mobilų telefoną. Kajamaz dizainas yra pritaikytas tiek vyrams, tiek moterims. Visi modeliai yra pasiūti Europoje, su dideliu dėmesiu detalėms ir kokybei. Kajamaz: smagiam, šiltam ir jaukiam miegui.


Su Daily Card nuolaidų kortele šiai prekei yra taikoma 10% nuolaida. 
Nuolaida pritaikoma, nuolaidos kodo laukelyje suvedus pirmus 7 kortelės brūkšninio kodo skaitmenis. Nuolaidos nesumuojamos.

Atsiliepimų - (1)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Raktiniai žodžiai:

Kajamaz kombinezonai yra gaminami su specialiu dėmesiu kokybei, o pats prekinis ženklas visada yra orientuotas į pirkėjų satisfakciją. Pažymint atidarymą Lietuvoje, kuri yra žinoma dėl savo ilgų, šaltų žiemų, kokybiškų tekstilių ir madų, Kajamaz įžengia į rinką vadovaudamiesi patogios mados filosofija.

Susisiekite su mumis

+37067938726
kajamaz.sleepwear@gmail.com

Facebook