50,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
KK-GJ-CD
Gamintojas:
Kajamaz

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Variantai

Aprašymas

Kalėdų sapnas "Go-JamzKidz": flisinis kombinezonas vaikams, vaikiška pižama


Kalėdiniai vaikų svajonių kombinezonai yra pagaminti iš prabangios, purios koralinės (patikslink sita savoka)vilnos su gražiais šiaurės raštų motyvais: elniukais, snaigėmis, širdutėmis ir Kalėdų žvaigždėmis! Šventiška, šilta ir jauku.
 
"Go-Jamz Fleece" Kajamaz kombinezonai vaikamsyra su gobtuvu , kišenėmis  ir kokybišku "YKK" užtrauktukuJūsų mažyliai gali dėvėti "Go-Jamz" vaikų kombinezonus namuose, su jais miegoti arba netgi bėgioti lauke. Tokie minkšti ir jaukūs Kajamaz kombinezonai - jūsų vaikai nenorės jų nusiimti.
 
"Kajamaz" "Go-JamzKidz" kombinezonai yra gaminami Europoje pagal griežtus kokybės standartus. Jie tinkami vaikams ir suaugusiems – visai šeimai. Šilčiausia Kalėdų dovana! Linksminkitės, sušilkite ir miegokite geriau!

 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Kajamaz kombinezonai yra gaminami su specialiu dėmesiu kokybei, o pats prekinis ženklas visada yra orientuotas į pirkėjų satisfakciją. Pažymint atidarymą Lietuvoje, kuri yra žinoma dėl savo ilgų, šaltų žiemų, kokybiškų tekstilių ir madų, Kajamaz įžengia į rinką vadovaudamiesi patogios mados filosofija.

Susisiekite su mumis

+37067938726
kajamaz.sleepwear@gmail.com

Facebook